dr Leszek Kostański

Trener żeglarstwa. W klubie zajmuje się koordynacją działalności sportowej 

Trener  klasy mistrzowskiej żeglarstwa, dr nauk o kulturze fizycznej, instruktor narciarstwa PZN, jachtowy sternik morski PZŻ, motorowodny sternik morski, absolwent i wieloletni pracownik AWF Poznań. Doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i zawodnikami szkolenia olimpijskiego, absolwent studiów zarządzania przedsiębiorstwami Instytutu Zarządzania Uniwersytetu w Rennes, Francja i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Zapalony żeglarz i narciarz. Hobby fotografia przyrodnicza.

Podpis 1,...

Kajetan Glinkiewicz

Trener żeglarstwa. W klubie zajmuje się klasą ILCA.

Trener wielu pokoleń zawodników w Polsce i na świecie. Twórca karier Mistrzów Polski oraz Olimpijczyków. Przez wiele lat jeden z najlepszych regatowych żeglarzy. Wielokrotny Mistrz Polski.

Antoni Pawłowski

Trener żeglarstwa, w klubie zajmuje się klasą Optimist grupa B.

Przez wiele lat jeden z najlepszych żeglarzy regatowych w Polsce. Dziesięciokrotny Mistrz Polski w klasie OK Dinghy. Zdobywca czołowych miejsc na regatach europejskich.

Po zakończeniu kariery zawodniczej przekazuje swoje umiejętności młodym zawodnikom. Jego podopieczni zdobywają czołowe miejsca Pucharu Polski w najliczniejszej klasie żeglarskiej. 

jachu

Piotr Jasiniak

Trener windsurfingu. Pracuje w klubie z najmłodszymi zawodnikami. 

Wielu z jego zawodników otrzymało powołania do Kadry Polski. Trener żeglarstwa II klasy, instruktor narciarstwa PZN, absolwent AWF Poznań. Były zawodnik.